Розташування дошкільного закладу в південно-східній частині міста недалеко від берегів Тетерівського водоймища та гідропарку, власна територія з великими майданами, гарними листяними та хвойними деревами, городами, клумбами та рабатками з приходом весни потребує щорічного весняного догляду.
Коли нарешті прийшло довгоочікуване сонечко зі своїм теплом, принесло радість і натхнення, хочеться, щоб і навкруги було чисто, затишно, приємно. З метою створення затишку на території дошкільного навчального закладу №15 ,на початку квітня відбулась весняна толока.
Колектив та дошкільнята прибрали територію та навкруги закладу: почистили кущі, відремонтували дерев’яні споруди на прогулянкових майданчиках, облагородили клумби та рабатки та підготували їх до висадки квітів. Обрізали сухі та аварійні гілки на деревах.
Вся громада дошкільного закладу, працівники та діти черговий раз переконалися – спільними зусиллями можна зробити більше, а ніщо так не об’єднує, як спільна праця.




