Ввечері матуся нас чарує,
Писанки на виставку малює.
Віск черпає пищиком із блюдця,
Очі мами лагідно сміються.
Очі мами світяться у ласці:
Квітоньки на писанці зірчасті,
А на другій — півники та бджоли,
Ми таких не бачили ніколи.
А на третій писанці — зірниці,
Ще й під ними золоті жар-птиці.
На четвертій — олені та сарни,
А на п’ятій — рушничок прегарний.
Ввечері матуся нас чарує,
Писанки на виставку малює.
Дивиться і тішиться матуся:
Я у неї малювати вчуся.
Степан Жупанин
Свято Великодня – це прекрасне свято, яке своєю священною силою об’єднує усіх людей, і дорослих і дітей. Щастя, що заповнює груди, почуття добра та бажання робити добрі справи, бажати всім мирного неба.
Напередодні Великодніх свят у ДНЗ відбулася виставка поробок та малюнків «Великдень», яку дбайливо підготували дошкільнята зі своїми батьками та педагоги закладу.
Всі групи долучилися до участі у виставці. Були представлені писанки, виконані у різних техніках. вишивки, пов’язані з Великодніми святами; вітальні листівки. Не забули й про Великоднього Зайця (Кролика), пташечок та курочок з курчатками. Роботи всіх учасників, без винятку, відзначаються креативністю, неповторністю, оригінальністю виконання.
Такі заходи заплановано з метою поглиблення знань дітей про стародавні українські традиції святкування Великодня. Відвідавши виставку відразу з’являється бажання створити щось своїми руками та відчути настрій Великоднього свята. Дякуємо батькам, вихователям нашого дошкільного закладу, які творчо сприяли створенню Великодньої композиції.




