20.Лют.2023
В єдності – наша сила!
ЗДО № 15 м. Житомира
16 лютого в дошкільному закладі відзначили День єднання. Сьогодні наше суспільство об’єдналося, разом впевнено наближаючи перемогу України. В закладні відбувся урочистий флешмоб та освітні заходи у вікових групах.
Лише в єдності – наша сила!




