В дошкільному закладі в травні пройшли Тиждень безпеки дорожнього руху і Тиждень безпеки дитини. Протягом Тижнів проводилися розваги, театралізована вистава «Школа безпечних наук», тематичні заняття,ігри, моделювання ситуацій небезпеки ,розваги «Правила їзди на велосипеді.» тощо. Забезпечено проведення заходів на тему дотримання правил дорожнього руху за участю інспекторів патрульної поліції. У дошкільнят формувалися навички безпечної поведінки на дорозі, в природі, вдома і в садку. Також малята закріпили правила дорожнього руху, протипожежної безпеки, мінної безпеки, відпрацювали дії при сигналі «Повітряна тривога», що дозволило дітям передбачати небезпеку, по можливості уникати її, за необхідності – діяти правильно. Оновлено інформаційні стенди з Правил дорожнього руху. організовано виставку дитячих робіт для вихованців ДНЗ на тему: «Дитинству – безпечні дороги».
З педагогами проведено тренінг на тему : «Інформування про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни».
Проведено бесіди з батьками вихованців, зокрема акцентовано їхню увагу на питаннях захисту життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки.




