Тренінг на тему: «Надання першої домедичної допомоги»

15.Гру.2022
Тренінг на тему: «Надання першої домедичної допомоги»

На базі ЖДНЗ №15 07.12.2022 р. проводився тренінг з надання першої домедичної допомоги інструкторами  Андрієм Дем”янчуком та Людмилою Вітінською,  які є представниками Житомирської обласної організації Червоного Хреста.

Працівники закладу засвоїли алгоритми  з надання першої домедичної допомоги постраждалим на місці надзвичайних ситуацій: як правильно діяти у разі різних видів кровотеч, травмах різного характеру, зупинці дихання, , опіках, дихальній непрохідності та інших небезпечних для життя ситуаціях.

Галерея зображень