Савченко Ганна Володимирівна

25.Кві.2018
Савченко Ганна Володимирівна

Хочу  подякувати працівникам нашого дитячого садочка. Двоє моїх синів перебували в  ньому(молодший і зараз ходить). Вважаю, що  це кращий садок у місті. Дитина з радістю йде туди. Я спокійна. Коли син хворів,рахував кожен день,коли зможе піти у  садочок. Зранку, коли заводимо малого ,він біжить до виховательок з радістю. Це є найкращим показником гарної праці, відданості своїй роботі  працівників закладу.