25.Кві.2018
Савченко Ганна Володимирівна
Хочу подякувати працівникам нашого дитячого садочка. Двоє моїх синів перебували в ньому(молодший і зараз ходить). Вважаю, що це кращий садок у місті. Дитина з радістю йде туди. Я спокійна. Коли син хворів,рахував кожен день,коли зможе піти у садочок. Зранку, коли заводимо малого ,він біжить до виховательок з радістю. Це є найкращим показником гарної праці, відданості своїй роботі працівників закладу.




