Чулаєвська Анастасія

25.Кві.2018
Чулаєвська Анастасія

Моя донечка відвідує  садок №15 “Ромашка”, і як мама хочу сказати, що повністю впевнена, що моя дитина цілий день під гарним наглядом і в добрих руках. Я дуже задоволена колективом садка, всі вихователі та директор садочку дуже привітні і добрі люди, які справді люблять дітей і свою роботу.

Мені, як мамі дуже важливе відношення вихователів до малечі.

Моя донечка відвідує садок із дуже великим задоволенням і навіть іноді просить забирати її пізніше. В групі дуже затишно, світло, приємно пахне. Підлога завжди чиста і ні разу я не бачила пилку. До діточок ставляться дуже гарно, займаються їх розвитком і кожного дня ми забираємо додому різні аплікації, малюнки і інше. Зауважень щодо праці із дітьми вихователями в мене не має. Щодо їжі також претензій не маю, донечка ні разу не жалілась.  Моя донька обожнює кожну із своїх вихователів. Під час подорожі додому, моя донечка завжди розповідає що вона сьогодні робила, що їла, як гралася. Мені подобається, що в групі не має обраних під назвою “любімчікі”, всі діти на рівних і це головне.

Коли настав час обирати дитячий садок, я не вагалася, так як всі мої рідні були в даному садочку і я завжди знала, що діти під гарним наглядом.  Я ні одного разу не пожаліла із вибором дитячого садочку. Велике дякую вихователям. Вони грають велику роль у фундаменті культури наших діточок.