19.Тра.2022
Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами.
17 травня 2022 року інженерами з охорони праці департаменту освіти Житомирської міської ради Яремчуком Ю.І. , Кунікіним М.П. , Гонсецьким О.Є. з колективом дошкільного закладу було проведено навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами. Була надана цікава та корисна інформація щодо збереження життя та організації безпечних умов праці під час воєнного стану.
.




