МИ – МАЛЕНЬКІ ПІШОХОДИ

25.Жов.2022
МИ – МАЛЕНЬКІ ПІШОХОДИ

В дошкільному навчальному закладі №15 протягом вересня місяця проходив місячник «Зелений вогник!» з метою виховання у дітей стійких навичок правильної поведінки на вулицях, дорогах, у транспорті та попередженню дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Вся робота велася в трьох напрямках: колектив педагогів – діти – батьки.

З педагогами проведено  круглий стіл «Вчимо дітей безпечної поведінки» ;надано тематичні консультації; проведено тематичне засідання клубу молодого вихователя.

Протягом вересня місяця робота з дітьми була спрямована на систематизацію знань дітей про правила поведінки на вулиці, про дорожні знаки, роль світлофора і додержання правил безпеки руху.

Проводилась робота за тематичними циклами: « Дорогою до дитячого садка», «В гостях у світлофора». Вихователі формували знання про назву міста, вулиці, де дитина живе і де знаходиться дитячий садок, назви головних вулиць мікрорайону, міста, закріплювали знання дітей про своє прізвище, ім’я та по-батькові, домашню адресу.