З лютого місяця вихованці ДНЗ № 15 під керівництвом вихователів почали досліджувати та вивчати рослини, вирощені взимку на підвіконні.
У контейнерах з ґрунтом на вікнах ростуть цибуля, квасоля, жито, зелена трава, а також розпустилися поставлені у воду гілочки смородини, вишні.
Город на підвіконні в дитячому садку сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей, допомагає краще пізнати життя рослин. Самостійне висаджування та вирощування міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі. Діти отримують навички вирощування рослин власноруч, догляду та спостереження за ними, дізнаються про умови вирощування городніх рослин, вчаться естетично оформлювати ділянки з рослинами, спостерігають результати своєї праці. Також маленькі дослідники мають змогу зміцнити імунітет: під час вживання їжі скуштувати деякі вирощені рослини – наприклад, зелену цибулю, яка є корисним джерелом вітамінів взимку.




