День Землі у дошкільному закладі

06.Тра.2025
День Землі у дошкільному закладі

22 квітня у всьому світі відзначають “Міжнародний День Землі”.

Мета цього дня – привернути увагу громадськості до нашого спільного дому – планети Земля, нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного. Це день є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує.  Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети.

День Землі – це чудова можливість виховати в дітей екологічну свідомість, любов до природи та бажання берегти її. Цей день був  наповнений цікавими відкриттями та корисними справами.

Протягом дня педагоги закладу створювали  позитивну та заохочувальну атмосферу, залучаючи дітей до активної участі в усіх видах діяльності, підкреслювали важливість кожного внеску у збереження нашої планети.

Педагогами закладу були проведені тематичні заняття, прогулянки  де діти дізналися  цікаві факти про нашу планету. Вони вкотре нагадали малюкам про необхідність дбайливого ставлення до природи та турботу один про одного, про необхідність економити ресурси, закликали не забруднювати навколишнє середовище, вчили сортувати сміття,розвивали у дітей любов до планети , на якій живемо .

Галерея зображень