День здоров’я в дошкільному закладі
8 квітня в дошкільному закладі пройшов День здоров’я під гаслом «Здорові діти ніби весняні квіти».
У дошкільному закладі цей день пройшов надзвичайно весело, креативно, цікаво. Інструктор з фізкультури Закусило С.А. провела цікаву та креативну розвагу,педагоги – інтегровані форми роботи. Діти гралися, займалися фізичними вправами, відпочивали, а також отримали цікаву та повчальну інформацію .
До підготовки Дня здоров’я були залучені родини вихованців. Діти разом з батьками підготували малюнки про здоровий спосіб життя,про спортивні вподобання своєї родини,отримали багато позитивних емоцій від родинного спілкування. Сама атмосфера дня сприяла формуванню у дітей свідомого ставлення до життя як найвищої людської цінності та здорового способу життя як чинника збереження та зміцнення здоров’я, важливих проблем охорони здоров’я ,здоров’я окремої людини і суспільства в цілому.




