У дошкільному закладі з 7 по 11 квітня пройшов космічний тиждень. Дошкільнята відкрили для себе безліч можливостей: вони дізналися багато цікавинок про нашу планету Земля та про космос. Космос – це чудова пізнавальна енциклопедія для дошкільнят. Робота з вихованцями впродовж тижня була організована через різні форми роботи: бесіду “Космос: близький чи далекий?” ,гру -дослідження “Яким має бути космонавт?”; гру “Збираємося у подорож” ,сюжетну лінію до гри «Космонавти» – «Космічна станція», малювання, конструювання та ліплення з уяви “Космічна подорож”,віртуальну мандрівку в музей космонавтики ,про конструктора космічних кораблів С.П.Корольова. Дошкільнята старшого та середнього віку взяли участь у конкурсі малюнків на космічну тематику ,яку проводить ГО «Ноосфера».




