День без іграшки.

19.Чер.2024
День без іграшки.

В дошкільному закладі 11 травня  проведено день без іграшок, метою якого був   розвиток у дітей креативного мислення, творчих і комунікативних навичок, уміння працювати в команді ,шляхом створення умов для  активних ігор та дозвілля без використання звичних іграшок,співпраця з батьками дошкільнят.

Питання  планування проведення «Дня без іграшок » обговорювалось з дітьми та в родинах вихованців. Діти разом з вихователями та батьками вчились знаходити спільні рішення проблеми. Було створено нові іграшки та обрано

активності в осередках, спільні ігри та активності. Вкінці дня діти розповідали про свої враження , висловлювали  думки  про те, що сподобалося найбільше.

Проведення «Дня без іграшок» у дитячому садочку сприяло стимулюванню творчості та комунікаційних навичок у дітей. Завдяки правильно організованим активностям, діти  змогли розвивати свої здібності в нестандартних умовах, що сприяє їхньому всебічному розвитку.

Галерея зображень