В дошкільному закладі 11 травня проведено день без іграшок, метою якого був розвиток у дітей креативного мислення, творчих і комунікативних навичок, уміння працювати в команді ,шляхом створення умов для активних ігор та дозвілля без використання звичних іграшок,співпраця з батьками дошкільнят.
Питання планування проведення «Дня без іграшок » обговорювалось з дітьми та в родинах вихованців. Діти разом з вихователями та батьками вчились знаходити спільні рішення проблеми. Було створено нові іграшки та обрано
активності в осередках, спільні ігри та активності. Вкінці дня діти розповідали про свої враження , висловлювали думки про те, що сподобалося найбільше.
Проведення «Дня без іграшок» у дитячому садочку сприяло стимулюванню творчості та комунікаційних навичок у дітей. Завдяки правильно організованим активностям, діти змогли розвивати свої здібності в нестандартних умовах, що сприяє їхньому всебічному розвитку.




